Nové pneumatiky pro dopravní automobil

Obec Kunratice, jakožto zřizovatel Jednotky požární ochrany, získala dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje z programu č. 1.1 - Podpora jednotek požární ochrany obcí Libereckého kraje.

Dotace ve výši 16.800,- Kč byla poskytnuta na projekt "Pořízení pneumatik pro dopravní automobil", v jehož rámci jsme pořídili pro náš dopravní automobil DA 8 L1Z Avia A30 celkem 7 kusů pneumatik, včetně rezervního kola. V autoservisu proběhla demontáž kol, výměna pneumatik a duší, následovalo vyvážení všech kol a jejich opětovná montáž na vozidlo. Celkové náklady projektu činili 33.629,- Kč.

Realizací tohoto projektu jsme nejen splnili zákonnou povinnost, ale především jsme zvýšili bezpečnost jednotky při přepravě dopravním automobilem na místo zásahu.

Děkujeme za podporu naší jednotky.

Datum vložení: 2. 4. 2022 23:05
Datum poslední aktualizace: 15. 12. 2023 13:34