Posezení "Na slovíčko, sousedé" se blíží

Logo veřejné debaty

Ve středu 1. února od 17 hodin proběhne na sále Kulturního domu poslední přípravná schůzka party lidí, která chystá veřejnou debatu, jejímž cílem je povídání o budoucnosti Kunratic.

Přípravná skupina při předchozích schůzkách probírala nejrůznější záležitosti týkající se samotné debaty. Rozhodla tak například o ponechání pojmenování "Na slovíčko, sousedé", které naši obyvatelé již znají. Důležitým rozhodnutím bylo stanovení termínu setkání, který se po důkladném zvážení dohodl na pátek 10. a sobotu 11. února 2023.

Dále byl ve spolupráci s místní školou domluven náhradní program pro děti, jejichž rodiče se chtějí debaty účastnit a nemají hlídání pro své ratolesti.

Děti ze školy mají navíc tajný úkol. Mají se zasnít o budoucnosti Kunratic a vytvořit mapu svých přání, jejichž realizace by jim udělala radost. Výsledek jejich snažení budou moci vidět všichni účastníci diskuze na sále v našem kulturáčku.

Součástí samotné diskuse bude výstava fotografií, jejímž tématem bude život a rozvoj obce za posledních 10 let. Návštěvníci tak budou moci posoudit, co se v Kunraticích povedlo a co na svou realizaci teprve čeká.

Na přípravě veřejné debaty se v současnosti podílí asi 10 dobrovolníků. I nadále tak hledáme další ochotné lidičky do přípravné party. Zapojit se můžete i dnes v 17 hodin, kdy je poslední přípravná schůzka, nebo v příštím týdnu, kdy budeme chystat prostory sálu KD.

Datum vložení: 1. 2. 2023 13:18
Datum poslední aktualizace: 26. 7. 2023 10:38