Obec Kunratice
Kunratice z Frýdlantského výběžku

Srdečně vás zveme k zápisu do první třídy ZŠ Kunratice...

Zápis do školy

Vážení rodiče, milé děti, v úterý dne 16. dubna 2024 od 15:00 do 17:00 hodin, se koná zápis do prvního ročníku základní školy.

Jste unavení z masového školství, kde vaše dítě není viděno jako jedinečná osobnost, ale jako jedno z mnoha v řadě? Vstupte do světa objevování a učení na naší malotřídní škole, kde je každé dítě vítáno se zájmem, láskou a otevřenými dveřmi. Naše úzká spolupráce se ZŠ a MŠ Dětřichov nám umožňuje opřít se o kvalitní pedagogický sbor, včetně pokrokového pana ředitele.

Naše škola je nejen místem, kde se děti učí, ale také místem, kde se děti starají o naši zemi, díky našim ekologickým projektům. U nás, učení není jen o učebnicích a vyučovacích hodinách. Je to o objevování světa kolem nás, o cestě do přírody, kterou využíváme jako našeho nejlepšího učitele. Naše děti nejsou omezeny čtyřmi stěnami třídy, ale mají možnost učit se a růst v otevřeném a inspirovaném prostředí.

A to není vše. Po škole nabízíme kroužky keramiky a vaření, kde vaše dítě může rozvíjet svou kreativitu a objevovat nové zájmy. Zdokonalujeme se také v plavání a bruslení. U nás se učení nestane povinností, ale zábavou.

Přijďte a objevte s námi radost z učení! U nás bude vaše dítě vítáno, viděno a oceněno za to, co je. U nás se učení stává dobrodružstvím. U nás bude vaše dítě opravdu šťastné.

Pokud vás tato vize zaujala a záleží vám na kvalitě a individualitě vzdělání vašich dětí navštivte stránky: https://skola-kunratice.cz/.../zapis-do-prvniho-rocniku.../
Zde získáte podrobnější informace, včetně přihlášky k zápisu.
Přidejte se k nám a objevte radost z učení!

Datum vložení: 21. 3. 2024 14:44
Datum poslední aktualizace: 21. 3. 2024 14:47
Autor: Milan Götz

Online média

Facebooková stránka obce Kunratice

Instagram obce Kunratice

Twitterový účet obce

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
2
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
1
23
24 25 26 27 28 29 30

Infoservis

Smart info

Aplikace V obraze

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky