Obec Kunratice
Kunratice z Frýdlantského výběžku

Upozornění na možné přerušení dodávky pitné vody

Spoluobčané, pozor...

Naléhavá informace z Frýdlantské vodárenské společnosti:

⚠️⚠️⚠️🚱🚱🚱⚠️⚠️⚠️

Dnes v brzkých ranních hodinách byla naší společnosti odcizena neznámými pachateli trafostanice, která zajišťuje ovládání vrtu Dětřichov. Z tohoto zdroje jsou zásobeny obce Dětřichov, Kunratice a Heřmanice. S ohledem na tuto situaci vyzýváme občany těchto obcí k omezení odběru pitné vody z vodovodu pouze pro účely pití a přípravy pokrmů. Na dodávce a instalaci nové trafostanice intenzivně pracujeme s externími dodavateli. Obnovení odběru pitné vody z vrtu Dětřichov předpokládáme zítra v dopoledních hodinách. Pro případné přerušení dodávky pitné vody z veřejného vodovodu, budou v dotčených obcích přistaveny cisterny. Omlouváme se za vzniklou situaci a prosíme Vás, abyste do zítra akceptovali naši výzvu ke snížení odběru pitné vody. FVS, a.s.

Cisterna s pitnou vodou bude v případě odstávky přistavena na návsi.

Online média

Facebooková stránka obce Kunratice

Instagram obce Kunratice

Twitterový účet obce