Obec Kunratice
Kunratice z Frýdlantského výběžku

Liberecký kraj podpořil zlepšení bezpečnosti našich hasičů

Zakoupené vybavení

Obec Kunratice děkuje Libereckému kraji za dotaci na nákup ochranných prostředků pro dobrovolné hasiče.

Obec Kunratice by ráda veřejně poděkovala Libereckému kraji za poskytnutí dotace ve výši 60 175 Kč, která umožnila realizaci projektu nákupu nových osobních ochranných prostředků pro členy jednotky sboru dobrovolných hasičů naší obce.

Díky této finanční podpoře bylo možné pořídit nové vícevrstvé ochranné oděvy, zásahovou obuv a zásahové rukavice pro 4 členy našeho družstva. Tato nezbytná výstroj zajišťuje bezpečnost a ochranu našich hasičů při výkonu jejich náročných úkolů a přispívá k lepší připravenosti jednotky na zásahy v oblasti požární ochrany.

Celkové náklady projektu činily 122 533 Kč a díky velkorysé dotaci od Libereckého kraje jsou naši hasiči schopni pokračovat ve své činnosti s lepší ochranou. Cíl projektu byl úspěšně splněn a naše jednotka je nyní lépe vybavena k zajištění bezpečnosti nejen členů družstva, ale i občanů Kunratic.

Tímto bychom chtěli vyjádřit naši upřímnou vděčnost Libereckému kraji za jejich podporu a přispění k lepší vybavenosti našich dobrovolných hasičů, kteří jsou neocenitelnou součástí naší obce.

Datum vložení: 11. 12. 2023 9:20
Autor: Milan Götz