Pozor v obci řádí "škodíci"

Tepelné čerpadlo nájezdu "škodíků" prozatím odolalo.

Během víkendu (14. a 15.1.) došlo ke dvěma nepěkným událostem, dalo by se říci i trestným činům.

V sobotu večer se tři lumpové pokusili odcizit tepelné čerpadlo od domu č.p. 29, který je v současnosti rekonstruován a tím pádem neobydlen. Naštěstí byli ve své činnosti vyrušeni projíždějícím sousedem a odjeli odtud s prázdnou.

Tímto děkujeme za upozornění na výskyt nekalých živlů.

Druhým terstuhodným činem bylo přestřižení třech zámků na vratech garáží v areálu "Jedničky". Zde sice nikdo "škodíky" nevyplašil, takže mohli útroby garáží v klidu prošmejdit. Zde však k ukradení nic není, takže nakonec odjeli opět s prázdnou.

Důležitým poznatkem, na který je vhodné brát zřetel, je pohyb 3 osob v tmavém (pravděpodobně zeleném) vozidle zn. Audi. Registrační značku se prozatím nepodařilo spolehlivě zjistit.

V případě výskytu "škodíků" neváhejte volat Policii ČR, popřípadě upozorněte majitele nemovitosti, okolo níž se nekalé živly pohybují.

Policie ČR: 158
Policie ČR - obvodní oddělení Frýdlant: 482 312 105
Policie ČR - do auta frýdlantské hlídky: 735 788 738

Prosíme občany o obezřetnost a doporučujeme zabezpečit si svůj majetek před nechtěným přemístěním do cizích pazour.

Datum vložení: 16. 1. 2023 16:13
Datum poslední aktualizace: 16. 1. 2023 17:04