Suchá oslava Dne dětí v Kunraticích...

Suchá oslava Dne dětí v Kunraticích... 1

V sobotu 4. června proběhla v naší obci oslava Dne dětí. Organizátoři při přípravě vsadili vše na jednu kartu, a sice na suchou variantu akce. Nepřipouštěli si, že by se její konání nemělo uskutečnit venku v areálu mateřské školky a vyplatilo se.

Ráno se sice zdála sázka na odpolední pěkné počasí dosti nejistou, ale nakonec se šedivá obloha roztrhala a děti si tak mohly užít krásné odpoledne plné her a dovádění.

Malí návštěvníci na deseti stanovištích prověřili své pohybové dovednosti, kreslířské nadání, přesnou mušku i orientaci v prostoru. Zkusili si minigolf, střelbu z kuše, kreslení křídou na tabuli nebo bloudění labyrintem. Hasičům pomohli s hašením domečku a nechali se zkrášlit malůvkami na obličej.

Po úspěšném absolvování všech disciplín následovala odměna v podobě občerstvení a několik drobností na památku i k mlsání.

Akci navštívilo přes 50 dětí a bylo krásné sledovat, jak si své odpoledne náležitě užívají. Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a rovněž děkujeme našim dobrovolníkům, kteří celou akci pomohli zorganizovat.

Datum vložení: 4. 6. 2022 20:04
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2022 20:09